Tutaj jesteś

Rowery enduro na zamówienie – sięgnij po najwyższą jakość!

10 lutego, 2022 Sport Rowery enduro na zamówienie

Rower enduro otworzy przed Tobą zupełnie nową jakość z jazdy! Spędzenie wielu godzin na takiej przejażdżce z pewnością będzie przebiegać o wiele bardziej komfortowo niż w przypadku tradycyjnego jednośladu. 

1. Rowery enduro to klasyk w kategorii rowerów górskich

2. Rowery trail i enduro – co je wyróżnia?

3. Rowery na zamówienie – kiedy warto z tego skorzystać?

Rowery enduro to klasyk w kategorii rowerów górskich

Jeżeli jesteś entuzjastą jazdy w górach i to po stromych zjazdach – wówczas rower enduro trail może być strzałem w dziesiątkę! Sprawdzi się na zarówno przy dużym skoku jak i na pierwszą przejażdżkę w trudnych warunkach górskich. Typ hamulca tarczowe sprawi, że będziesz czuć się bezpiecznie dzięki szybkiemu działaniu takich niezawodnych hamulców. Warto podkreślić także kwestię geometrii koła w rowerach typu enduro. Zmieniała się ona na przestrzeni ostatnich lat, w wyniku czego kąt główki ramy uległ zmianie z 70 do 65 stopni. Finalnie doprowadziło to do zapewnienia większego stopnia stabilności podczas pokonywania stromych zjazdów. Możesz wybrać rozmiar koła zaczynając od 16″, a kończąc na 29″. Rowery enduro to klasa sama w sobie!

Rowery trail i enduro – co je wyróżnia?

Rowery ścieżkowe określa się właśnie mianem trial. Jest to relatywnie młoda kategoria górskich rowerów. Są to jednocześnie najbardziej popularne rowery typu mtb, jakie można spotkać na rynku. Sprawdzą się przede wszystkich na zjazdach, ale nie tylko. Będą w stanie pokonać także najbardziej wymagające podjazdy. Warto przy tym wspomnieć, że ich przeznaczenie oraz konstrukcja nie zostały projektowane z myślą o osiągach sportowych. Zapewniają wygodę, komfort oraz bezpieczeństwo podczas terenowych wycieczek.

Z kolei rowery typu enduro zostały zaprojektowane z myślą o pokonywaniu najbardziej wymagających górskich szlaków. W ich przypadku podjazdy będą jednak wymagać o wiele większego nakładu sił. Z powodzeniem można jeździć nimi po dużych głazach i korzeniach. Zapewniają także długie loty.

Enduro mtb są także znacząco cięższe od trailowych wersji.

Kiedy uda Ci się wybrać swojego rowerowego faworyta – porównaj czy przewyższa między innymi kultowe modele takie jak trek slash czy też specialized enduro. 

Rowery na zamówienie – kiedy warto z tego skorzystać?

Składanie roweru na zamówienie bazując na wybranych elementach jest szczególnie polecane dla tych entuzjastów górskich wycieczek, którzy w swojej karierze dysponowali już standardowymi rowerami kupionymi prosto w sklepie. W miarę nabierania doświadczenia może się okazać, że niektóre elementy mogłyby być inne od tych, które zostały zamontowane na starcie. W takich sytuacjach skorzystanie z możliwości złożenia roweru na zamówienie okaże się strzałem w dziesiątkę! Zgłaszając się do zaufanego miejsca, w którym pracują podobni Tobie zapaleńcy pokonywania górskich szlaków na rowerach możesz mieć pewność, że otoczą Cię fachową opieką i będą w stanie doradzić, jak możesz udoskonalić swój rower. Po wybraniu konkretnych elementów zbudują go dla Ciebie od A do Z! To świetna opcja dla osób, które wiedzą czego chcą i oczekują najwyższej jakości i wygody. To właśnie z myślą o nich powstała opcja składania roweru na zamówienie.

Okres zimowy warto przeznaczyć na pracę nad kondycją oraz skompletowanie niezbędnego sprzętu przed nadejściem sezonu górskich wojaży. Masz jeszcze czas, aby spełnić swoje marzenia o niezawodnym sprzęcie, które będzie odpowiadał w stu procentach na wszystkie Twoje potrzeby. Skorzystaj z tej możliwości i ciesz się korzyściami!

Artykuł sponsorowany

Redakcja bikeneo.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie świat sportu, pasja do rowerów, rekreacja, moda, dieta oraz praktyczne porady spotykają się, by inspirować Cię do aktywnego i zdrowego życia na pełnych obrotach! Jesteśmy miejscem, gdzie entuzjastyczne pedałowanie, kreatywne aktywności rekreacyjne oraz stylowa moda łączą się, tworząc inspirujące źródło informacji dla Ciebie i wszystkich miłośników aktywności fizycznej.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?